"Owieczka Bella" dla dzieci w ramach Repertuarowego - Aktualności - Chojnickie Studio Rapsodyczne

Znajdź nas na Facebooku!

19 Wrz

"Owieczka Bella" dla dzieci w ramach Repertuarowego

"Owieczka Bella" dla dzieci w ramach Repertuarowego

 

Rozpoczynamy sezon repertuarowy w środę 19 września o godz. 18.00 - zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na spektakl "Owieczka Bella" w wykonaniu aktorów z teatru Gili - Gili na co dzień grających w jednym z najlepszych teatrów dziecięcych - Teatrze Animacji w Poznaniu.

A będzie tak: "Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owca. Właściwie owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym by być duża. Buntując się przed goleniem, uciekła z domu, poszukując recepty na szczęście. Lecz, czy zawsze nasze marzenia są dla nas dobre? Duża owca daje mnóstwo runa, nie boi się lisa, ale potrafi wyrządzić też wiele szkód".

Niezwykle ciepła i mądra opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i na siłę chce być duża. Chodząc w nieswojej skórze prędko przekonuje się, że nie warto niczego zmieniać tylko być po prostu sobą, takim w sam raz, a na wszystko inne przyjdzie czas!

Czas trwania: 45 minut
Wiek: od 3+
Aktorzy: Ewa Rurarz, Igor Fijałkowski
Scenariusz i reżyseria: Igor Fijałkowski
Muzyka: Paweł Głosz
Scenografia i lalki: Igor Fijałkowski

Aula Szkoły Podstawowej nr 1, ul. 31 Stycznia 21
Bilety:
- dzieci 10 zł
- dorośli 15 zł

(do kupienia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 oraz przed spektaklem)

Ilość miejsc ograniczona